Інвестування в нерухомість України

Перспективи інвестування в комерційну та іншу нерухомість

Успіх будь-якої підприємницької діяльності безпосередньо залежить від уміння раціонального розміщення вільного капіталу. Відомо, що для постійного і стабільного збагачення грошові кошти необхідно інвестувати.

Найбільш поширеними видами інвестування є: інвестування в цінні папери, відкриття депозитних рахунків у банку, а також інвестування в нерухомість. Саме останній вид інвестування вважається найбезпечнішим і рентабельним.

Так само, відрізняються види нерухомого майна, в яке можна інвестувати:

  • Комерційна нерухомість.
  • Житлова нерухомість на стадії будівництва.
  • Земельні ділянки.

Такий вид нерухомості є дуже вигідним для інвестування коштів. Незважаючи на його високу вартість, досить висока і окупність, оскільки об'єкт нерухомості можна застосовувати як для власного використання, так і для здачі в оренду. У зв'язку з цим, хотілося б звернути вашу увагу, що в Києві, Київській області та обласних центрах України знаходиться величезна кількість комерційної нерухомості, пропонованої до продажу, при цьому її вартість різниться в залежності від фінансових можливостей інвестора.

Інвестиції в цей вид нерухомості можуть приносити високий відсоток прибутку, оскільки на стадії будівництва нерухомість коштує в рази дешевше, ніж ринкова вартість об'єкта після здачі його в експлуатацію. У той же час, цей вид інвестування є більш ризикованим у зв'язку з тим, що об'єкт може бути так і не введений в експлуатацію з різних причин.

Незважаючи на те, що інвестування в земельні ділянки не є досить популярним на сьогоднішній день, не варто його недооцінювати, оскільки вартість земельної ділянки може злетіти в кілька разів, якщо поруч з ділянкою почне розвиватися інфраструктура або буде ініційовано будівництво.

Безумовно, хоча інвестування в об'єкти нерухомості не вимагає від інвестора ідеального знання ринку, необдумане вкладення коштів може призвести до їх повної втрати. Таким чином, для правильного інвестування вільних коштів, рекомендуємо звернутися за консультацією до професіоналів.

Товарна біржа Ю Бейс займається супроводом угод з нерухомістю на електронних аукціонах по всій території України. За плечима нашої команди перемога не в одному десятку аукціонів, предметом яких були комерційна нерухомість, земельні ділянки, торгові центри і так далі.

У зв'язку з вищевказаним, Біржа Ю Бейс пропонує свою допомогу в подачі Пропозиції, завантаження документів та іншої подготовки до торгів. Запрошуємо до аукціонів з досвідченими професіоналами.

Джерело: електронний майданчик Ю-бейс