Велика приватизація Акціонерне товариство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»

Приватизація АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» - одного з найбільших підприємств – гігантів у сфері видобування титанових руд.

Зі стрімким розвитком ринкової економіки стало зрозуміло, що держава не може самостійно із максимальною ефективністю керувати розґалуженою системою державних підприємств та майна. У зв’язку з цим, вищими органами державної влади України було прийнято рішення про приватизацію великої кількості державних підприємств та майна.

Яскравим прикладом приватизаційної політики є продаж готелю «Дніпро», що довгий час перебував у державній власності та був проданий на публічних торгах у 2020 році. Наразі настала черга і великих підприємств.

Так, Фонд державного майна України оголосив про наміри найближчим часом виставити на велику приватизацію Акціонерне товариство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» (ідентифікаційний номер юридичної особи: 36716128).

Одразу звертаємо вашу увагу, що виставлення даного підприємства на продаж – це не спроба позбавитися непотребу, а реальні наміри розвинути промисловість України, сприяння залученню інвестицій та кваліфікованих кадрів у важку промисловість.

Акціонерне товариство «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» - це одне з найбільших підприємств з виробництва концентратів титанових руд у Європі. До складу Компанії входять Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК) та Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК). Компанія виробляє 400 тис. т. концентратів титанових руд та експортує їх до 42 країн світу, в тому числі до країн Європейського Союзу, Об’єднаних Арабських Еміратів, Австралії та інших.

Чистий прибуток АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» за 2020 рік склав 600 млн. гривень, за умови належного менеджменту, економічна ефективність Компанії буде тільки зростати.

Таким чином, наразі існує приваблива можливість придбати готовий, повністю налагоджений бізнес, який щороку приносить власникам мільйонні прибутки.

Не дивлячись на те, що процедура приватизації відбуватиметься за допомогою електронного аукціону, для уникнення помилок та втрати коштів пропонуємо вам звернутися за професійною допомогою до фахівців у сфері приватизації та публічних торгів.

АТ «ЗНВКІФ «Ю-Бейс» має багаторічний досвід участі в аукціонах усіх рівнів та класифікацій. Нами було розроблено такі стратегії участі у торгах, що усувають будь-які ризики та значно підвищують шанси наших клієнтів на придбання лотів, які їх цікавлять.

Звертаємо вашу увагу, що в групі компаній «Ю-Бейс» наявна товарна біржа, яка акредитована Фондом державного майна України, а тому через неї можна взяти участь в аукціоні з приватизації державного майна.

Отже, якщо вас зацікавив даний лот, АТ «ЗНВКІФ «Б-Бейс» пропонує вам співпрацю та гарантує повне та професійне супроводження вашої участі в аукціоні з продажу АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».